O Firmie "METKOS"

Najnowsze rozwiązania i dekady doświadczenia.
Firma "METKOS" - Tradycja, Jakość i Innowacja.

Profesjonalne i wysokiej jakości usługi!

Firma “METKOS” zrodziła się z pasji do kowalstwa artystycznego, które było dla nas wielopokoleniową tradycją. Usługi tego rodzaju świadczymy już od 1984 roku. Wykonujemy przede wszystkim kute bramy, ogrodzenia i balustrady, mamy jednak na koncie również wiele innych, indywidualnych, większych i mniejszych projektów. Zlecenia wykonujemy zarówno na podstawie wskazań naszych klientów, jak i własnego zespołu projektowego. W roku 2013 usługi Firmy “METKOS” zostały wzbogacone o malowanie proszkowe. Aktualnie posiadamy profesjonalną malarnię proszkową zgodną z europejskimi i światowymi standardami. Rozbudowane zaplecze technologiczne i nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na podejmowanie się nawet dużych i skomplikowanych projektów z zakresu:

 • malowania proszkowego (elementów metalowych, aluminiowych, odlewów),
 • kowalstwa artystycznego (kute balustrady, ogrodzenia, bramy i różnego rodzaju mniejsze elementy),
 • konstrukcji stalowych (konstrukcje reklamowe, ogrodzenia, bramy, hale stalowe, garaże, wiaty, schody ewakuacyjne, poręcze itd.),
 • piaskowania, czyli obróbki strumieniowo ściernej elementów metalowych, mającej na celu usunięcie starej powłoki malarskiej i korozji.
 • kompleksowej renowacji felg i innych elementów metalowych.

Dodatkowo oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji i kompleksowe doradztwo. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście w siedzibie firmy.

Kosina Edward

Zaufali nam

Wybrane Realizacje

Poznaj nasze realizacje

Poproś o Wycenę

Złóż nam zapytanie ofertowe lub dowiedz się więcej o usługach – prosimy o wiadomość!

  Odpowiemy w ciągu 24 godzin.
  +48 510 244 732
  biuro@metkos.pl